Kontakt

    MAGDALENA


    BŁOTKO


    +48 502 464 036


    Gdy nie odbieram - pracuję,
    proszę o sms, oddzwonię jak tylko będę mogła


O mnie

Nazywam się Magdalena Błotko. Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Świadczę usługi kosmetyczne w domu Klienta na terenie Bielska-Białej i okolic. Pragnę zapewnić wszystkim klientkom chwile relaksu i odprężenia, aby z pomocą moich umiejętności wydobyć blask i piękno bez konieczności wychodzenia z domowego zacisza.

Zakres moich usług obejmuje pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i profesjonalnych preparatów kosmetycznych Bielenda. Przebieg zabiegów kosmetycznych, jak również ich efektywność niczym nie ustępuje zabiegom przeprowadzanym w renomowanych salonach. Różnica polega tylko na tym, że to ja dojeżdżam na wskazany adres, a Państwo macie więcej czasu dla siebie.

Relaks w zaciszu własnego domu...

Chwila relaksu we własnym domu, która pozwala zregenerować siły i oderwać się od codziennych trosk, to wspaniała perspektywa dla osób żyjących w niewiarygodnie szybkim tempie, zapracowanych bizneswoman, czy mam zajmujących się dziećmi.

Specyfika mobilnego salonu kosmetycznego pozwala dotrzeć do osób, które na co dzień nie mogą skorzystać z usług kosmetycznych dostępnych w stacjonarnych salonach kosmetycznych.

Dom to miejsce, w którym każdy czuje się bezpieczny i zrelaksowany, dlatego jest to miejsce idealne do przeprowadzania zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Podczas stanu relaksu, ciało i umysł wypoczywają samoistnie. Dzięki czemu skóra łatwiej się regeneruje, a zabiegi kosmetyczne są skuteczniejsze.

Bezpieczeństwo i higiena.

Dysponuję wysokiej jakości sprzętem kosmetycznym, a do zabiegów używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków. Z wielką odpowiedzialnością traktuję każdy zabieg oraz dbam o wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Zwracam szczególną uwagę na czystość oraz sterylność sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów, które po każdym użyciu są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane z uwzględnieniem odpowiednich do tego celu środków. Wysterylizowane narzędzia przewożę w zamykanych jednorazowych opakowaniach, natomiast wszelkie akcesoria jednorazowe po zabiegu są wyrzucane. Ręczniki czy opaski są czyste i wyprasowane.

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzam wywiad z Klientką i oglądam skórę w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań.

Zadowolenie Klientów oraz jakość oferowanych produktów, to najważniejsze priorytety mojej działalności, a moją dewizą jest to, byście Państwo zamawiając wizytę czuli się szanowani, ważni i poczuli miłą atmosferę jaką staram się dla Was stworzyć.