Kontakt

    MAGDALENA


    BŁOTKO


    +48 502 464 036


    Gdy nie odbieram - pracuję,
    proszę o sms, oddzwonię jak tylko będę mogła

ZRÓB PREZENT

Voucher Salon Kosmetyczny Bielsko Zamów voucher na dowolne usługi kosmetyczne dla bliskiej Ci osoby.

Wizyta

Przed zamówieniem zabiegu kosmetycznego...

Przed umówieniem się na zabieg proszę o dokładne przeczytanie wszystkich informacji na jego temat. Jeśli jakiekolwiek z wymienionych przeciwwskazań dotyczą własnie Ciebie, to zabieg niestety nie będzie mógł zostać przeprowadzony.

Pierwsza wizyta...

Pierwsza wizyta to czas na rozmowę i zapoznanie się. Wywiad dotyczy dotychczasowej pielęgnacji skóry oraz wskazań i przeciwwskazań do planowanego zabiegu. Opowiem na czym będzie polegał zabieg, a na wszystkie pytania udzielę odpowiedzi.

Kolejno przygotowuję stanowisko pracy: podłączam do zasilania konieczny sprzęt, przygotowuję kosmetyki, załączam muzykę relaksacyjną oraz zapalam kominek zapachowy tworzac relaksujący nastrój.

Przygotowanie do zabiegu...

Do wykonania zabiegu na twarz lub ciało potrzebuję miejsca na którym Klientka będzie mogła się położyć, a także dostępu do bieżącej (ciepłej) wody i krzesełka.

W przypadku zabiegów z użyciem sprzętów kosmetycznych (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, sonoforeza, depilacja) konieczny jest również dostęp do prądu. Do wykonania manicure potrzebny będzie stół/stolik i dwa krzesła. Ręczniki oraz jednorazową bieliznę przywożę ze sobą.

Przed moją wizytą proponuje relaksującą kąpiel lub ciepły prysznic, który wprawi Panie w miły nastrój i przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji. Polecam również ubranie się w swobodny, sportowy strój bądź szlafrok.

Płatności

W celu uniknięcia nieporozumień, cena calości usług jest ustalana przed przystąpieniem do zabiegu. Płatności przyjmowane są wyłącznie gotówką.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Do pracy używam wyłącznie kosmetyków renomowanych firm:


Kosmetyka Bielsko Biała O mnie Wizyta Oferta Pakiety Kosmetyczne Promocje Cennik Galeria Kontakt Paznokcie Bielsko Biała

© 2013 • Wszelkie prawa zastrzeżone •